Holdoversigt

Nedenfor finder du en samlet oversigt over vores mange træningshold.

Hvis du vil med på et af vores hold, så snak med din behandler eller ring på 5573 8844 for at høre nærmere.

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag
Kl. 07:00 – 08:00
Nye Rygskoler starter
Samson og Daniel
Opstart den 12. april
Kl. 09:30 – 10:30
GLAD med Ditte.
Opstart den 4. maj
Kl. 09:00 – 10:00
Ryghold – niveau begyndere / mellem.
Martin
Kl. 07:00 – 08:00
Nye Rygskoler starter
Samson og Daniel
Opstart den 12. april
Kl. 09:00 – 10:00
Nakkehold
Jacob / Carsten
Kl. 08:30 – 09:30
Ryghold – niveau begyndere.
Troels 
Kl. 09:30 – 10:30
Ryghold – niveau mellem.
Martin 
Kl. 10:00 – 11:00
Ryghold – niveau begyndere / mellem.
Mette 
Kl. 08:00 – 09:00
Ryghold – niveau begyndere.
Sebastian 
Kl. 09:30 – 10:30
Hold på maskiner
Jacob 
Kl. 10:00 – 11:00
Ryghold – niveau øvede.
Carsten 
Kl. 10:00 – 11:00
Hold på maskiner
Anne 
Kl. 11:00 – 12:00
GLAD ryg
Troels
Opstart den 17. maj
Kl. 08:00 – 09:00
Skulderhold på maskiner
Mette 
Kl. 10:00 – 11:00
Ryghold  – niveau øvede.
Carsten 
Kl. 10:00 – 11:00
Hold på maskiner
Martin
Kl. 11:00 – 12:00
Apopleksihold
Helene 
Kl. 11:30 – 12:30
Hold på maskiner
Martin
Kl. 09:30 – 10:30
GLAD med Ditte
Opstart den 4. maj
Kl. 11:00 – 12:00
Parkinson hold – niveau mellem/øvede.
Daniel 
Kl. 11:00 – 12:00
GLAD ryg
Troels
Opstart den 17. maj
Kl. 11:30 – 12:45
Yoga-inspireret træning
Elisabeth
Kl. 13:30 – 14:30
Bækkenhold – inkontinens
Josephine
Kl. 09:30 – 10:30
Ryghold – niveau mellem.
Jacob 
Kl. 12:30 – 13:30
Hold på maskiner
Jacob
Kl. 12:30 – 13:30
Hold på maskiner
Nikolaj M
Kl. 14:30 – 15:30
GLA:D med Mette
Holdet er startet
Kl. 10:00 – 11:00
Knæ- og hoftehold
Mette 
Kl. 12:30 – 13:30
Knæ- og hoftehold
Mette
Kl. 13:00 – 14:15
Yoga-inspireret træning
Elisabeth
Kl. 16:00 – 17:00
Ryghold – niveau mellem.
Sebastian
Kl. 10:30 – 11:30
Efterfødselshold
Josephine / Helene 
Kl. 14:30 – 15:30
GLA:D
Holdet er startet
Kl. 14:30 – 15:30
Ryghold – niveau begyndere.
Sebastian 
Kl. 17:00 – 18:00
Ryghold – niveau øvede.
Sebastian
Kl. 12:30 – 13:20
Sclerose hold – niveau øvede
Helene / Samson 
Kl. 16:00 – 17:00
Knæ- og hoftehold
Mette
Kl. 14:30 – 15:45
Yoga-inspireret træning
Elisabeth
Kl. 18:00 – 19:00
Nye Rygskoler
Sebastian og Frederikke
Opstart den 12. april
Kl. 12:30 – 13:30
Hold på maskiner
Mette 
Kl. 16:00 – 17:00
Skulderhold på maskiner
Sebastian
Kl. 15:30 – 16:30
Ryghold – niveau begyndere.
Troels 
Kl. 13:30 – 14:30
Hold på maskiner
Helene 
Kl. 17:00 – 18:00
Ryghold – niveau øvede.
Mette
Kl. 16:30 – 17:30
Ryghold – niveau begyndere.
Troels
Kl. 14:00 – 15:00
Sclerose hold – niveau begyndere
Troels
Kl. 18:00 – 19:00
Nye Rygskoler
Sebastian og Frederikke
Opstart den 12. april
Kl. 16:00 – 17:00
Ryghold – niveau mellem.
Martin